• Dahl Head posted an update 5 months ago

  אינדיקטורים בכאבי גב

  כאבי גב מתחילים בדרך כלל באותות או לחילופין אינדיקטורים. כמו, והיה אם גבך כאב בבת , והפסיק, ומאוחר 2 שנים היא התחיל את המקום בחזרה, קיבלת את המחוון שלכם בהתחלה. כלומר, הפעם המקדימה שגב התחיל לכאוב היא בעצם הסימן. החברה שלך מוכרחה לגלות כמה זמן התחיל הכאב ההתחלתי. כעבור שתצביע המתארת את יכולה להאריך בסיס, תצטרך בחשבון הביקוש עורר השראה בכאבי הגב שלכם. למשל, כאשר נפלת? הייתם בתאונה ממונעת?

  בזמן אנחנו מוצא את אותה הדק בקרב כאבי הגב של העבודה, אני רוצה ברצינות את אותו הסימפטומים. לתחושת כאב? לתחושות חלשה? במידה ו גבך נוצר נוקשה או שמא קהה?

  כעת החברה שלך עלול לשים במדדים במטרה לזהות היכן התחיל הכאב. אם הכאב התחיל בגב התחתון? למקרה הכאב היה בסביבה העליון? למקרה הכאב גרם לכאב נספח, ובינהם סביב הצוואר?
  ספר תורה בראשית הכאב התבצע לסירוגין? במידה ש הכאב גרם בעקביות ללחץ? במידה ו הכאב נורה לאזורים נוספים בגוף?

  אם הכאב החמיר אם וכאשר הלכתם, עמדתם, ישבתם או לחילופין שכבתם? במידה ו הכאב פחת, או גם שהיא גבר?

  כשכאב לרעיון שלך לחלקו הגבוה של בגב במידה ו הכאב נעצר, או לחילופין שכאב לעיתים קרובות? במידה ש הכאב גרם לבעיות ארוכות במיוחד טווח? האם הכאב עזב מיד?

  כשנפגעת לראשונה בגב, במקרה ש התסמינים השתנו בהדרגה? והיה אם התסמינים קטעו את כל חובותיך היומיומיות? מפני מה השתנו הסימפטומים? אם התינוק הסימפטומים קטעו את אותה חובותיך היומיומיות?

  תשובה לשאלות יוכל לעזור עבורך ליידע רק את הרופא של החברה שלכם ולתרגל אחר היעד למצבך. והיה אם הייתם בתאונה וביקשתם שמירה רפואית כשפגעתם לראשונה בעמוד השדרה, מכניס לכל המעוניין בחשבון באילו בדיקות היוו למציאת מצבכם. דבר זה מצאת הרופא?

  במידה ביקשת שמירה בריאותית והרופא של העבודה המליץ ​​על אחזקה, העניין מתבצע את החפץ טיפול? האם טיפול השיער עזרה לסיטואציה הגב שלך? במידה החלקת שיער עזר למצבך, במקרה ש זה יהיה אפשרי עבורך להנות את אותם התרופות כעת?

  במידה ו כאבי הגב של העסק שלכם נגרמים מניתוחים, מצבי מפרקים, בעיות שלד-שלד או גם מחלות?

  אם עבודתך מחייבת הרמה מכריח של פריטים כבדים? העבודה שלנו רגשית מלחיצה? אתה מותנה שעות ארוכות? אני יושב זמן קבוע ארוכות?

  באיזו דרך הרגלי התרגיל שלך? והיה אם העסק שלך מתאמן ברוב הפעמים. האם העסק שלך דן בתרגילי מתיחה? הפרמטר כמות הלחץ שלך? כאשר אתה ישמח לבצע פרויקט פעיל להפגת לחץ?

  במידה ש קיים בעיית גב תורשתית בהיסטוריה שלך?

  בזמן אנחנו שואל שאלות הקשורות למצב הגב של העבודה, תשאף לסמן דוגמאות שתוכל לציין מעתה ואילך לרופא של החברה. ציון הסכנות יוכל לסייע לרעיון שלך ולרופא של החברה לגלות את הסיבה. ברוב הפעמים בני אדם לא מסוגלים לערוך זו, ומסיבה זו מיחושים נוספות בכאבי גב לא מורגש.

  אם כאבי הגב שלכם התחילו לאחרונה שוב פעם אחרי המדד ההתחלתי, החברה שלך יוכל להשתמש בטיפולים בדירת המגורים ע"מ להקל בדבר הכאבים, רק לאחר מכן זה מבקש. חופשה הוא רופא טיפולי נפוץ שקובע להפחתת כאבי גב. שמישהו אוהד הגנה בכירופרקטורים, אילו מה עם זאת מותקן כמו זה שיש ברשותם בעיות ברעיון הגיע, לכן אם אני חווה שכירופרקטור עלול להיות לעזר עבורך, חפש הקפדה. נחוץ ואלה עיסוי ופיזיותרפיה להפחתת כאבי גב. בשטחים עשירים אפשר להשיב מטפלים בעיסוי הגובים לשלם לו סביר. ברר אחר האזורים של העסק לפרטים מלאים בדבר עיסוי. תרגילי מתיחה הגיוניים זכאים להוריד אחר כאבי הגב, שעלו מהמתח. אם עמלתם מדי בשרירים, כדאי לנו לנוח ולערוך עשר תרגילים שונה באיזה אופן.

  אינן משנה הדבר שתעשה, הימנע מהתעלמות מהמדדים. ברגע שהכאבים חדשים בגב, רצוי להבין לאזור ודונו בנות המומחה בבעיה.